به دنبال مطلب خاصی هستی؟

در لیست محصولات آن رابیابید

امکان خرید با تمامی کارت های بانکی

گروه ها

بخش همکاران

بنرهای تبلیغاتی

تبلیغ متنی

کدهای اختصاصی

نام محصول:ارزیابی رضایت مندی مشتریان شرکت دارو سازی ثامن

ارزیابی رضایت مندی مشتریان شرکت دارو سازی ثامن
نام محصول : ارزیابی رضایت مندی مشتریان شرکت دارو سازی ثامن
دسته : متفرقه
بازدید: 28 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 140 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 165

توضیحات کوتاه:
این مطلبی است كه هنری فورد آن را به مفهوم واقعی كلمه رعایت می‌كرد در عبارتی كه از او برجای مانده، توجه وسواس گونه به مشتریان مشهود است اینها لازمه موفقیت هستند


قیمت: 8,000 تومان
خرید و دانلود
توضیحات کامل:

اما او خواهان معامله ای است كه به سود مكفی برسند.

مشتری رئیس است، دیروز، امروز و فردا و این مطلبی است كه نمی‌خواهد شما آن را فراموش كنید. به محض اینكه احساس كند به او بی اعتنایی می‌كنید شما را اخراج می‌كند.

آدم عاقل كسی است كه فرض را بر این بگذارد كه همه مشتریانش قصد ترك او را دارند بنابراین با چنگ و دندان برای حفظ آنها تلاش كند. او می‌داند كه پیدا كردن یك مشتری جدید هزینه اش چند برابر حفظ مشتریان قدیم است.

مشتری سود است و هرچیزدیگر هزینه سربار

این مطلبی است كه هنری فورد آن را به مفهوم واقعی كلمه رعایت می‌كرد. در عبارتی كه از او برجای مانده، توجه وسواس گونه به مشتریان مشهود است. اینها لازمه موفقیت هستند.

به مشتریان خود كمی‌بیشتر خدمات بدهید زیرا آنها موجب رونق بهتر شما هستند توجه داشته باشید كه مشتریان شما متوجه خدمات افزون شما می‌شوند و دیری نمی‌گذرد كه شهرت شما از این حیث فراگیر می‌شود.

مشتری به هنگام تصمیم گیری برای خرید كالا یا خدمات، نه تنها به مسأله هزینه بلكه به موضوع زمان نیز توجه می‌كند و درست گفته‌اند كه: زمان همان پول است. بنابراین سعی كنید كه تا حد امكان از میزان نیازا مشتریان خود به صرف وقت بكاهید و محصولاتشان را در محل اقامتشان تحویل دهید.

همیشه این را به خاطر داشته باشید كه سود كلمه بدی نیست، اما در ضمن سود را مقدم بر كیفیت دانستن، درست مثل این می‌ماند كه اسب‌ها را به پشت درشكه ببندید. از ما بپذیرید كه اگر این كار را بكنید، كسب و كارتان حركت نخواهد كرد.

خودتان را به جای مشتری بگذارید

این مفهوم در روابط مشتریان، كلید موفقیت در هر كسب و كار است. ضرب المثلی است كه می‌گوید: كفشهای مشتریانتان را بپوشید و هركس كفش دیگری را بپوشد متوجه می‌شود كه كجای پایش را می‌زند. به همین شكل وقتی خود را به جای مشتریانتان می‌گذارید از خواسته آنها مطلع می‌شوید.

موضوع ساده ای است كه آن را فراموش می‌كنیم و بعد از زمانی به فكر جبران می‌افتیم كه وقت از دست رفته است. اما چه عواملی سبب رنجش و ناراحتی مشتری می‌شوند؟

نادیده گرفتن        تقلب كردن        بی توجهی

روزی ده دقیقه وقت صرف كنید و ببینید كه چگونه می‌توانید خودتان را جای مشتری بگذارید. دشوار است؟ اما با این كار بر میزان فروش خود می‌افزایید. شما به تدریج می‌آموزید كه به صحبتهای مشتریانتان گوش بدهید، از آنها سؤال كنید، برای هركدام كار فوق‌العاده ای انجام دهید، نظرخواهی كنید، به اشتباه خود با مشتریانتان پی ببرید، به آنها روی خوش نشان دهید و از آنها درس بیاموزید.

نسبت به مشتریان خود نظر خوبی داشته باشید و برایشان كارهای خوب انجام دهید. خواهید دید كه روی صورت سود و زیان شما چه تأثیر مهمی‌برجای خواهد گذاشت.

برای هر مؤسسه تجاری، نام نیك و شهرت از اهمیت فراوان برخوردار است. هر اقدامی‌كه در مؤسسه خود بكنید یا به نام نیك خود می‌افزایید و یا از آن چیزی می‌كاهید. بهبود نام نیك به تدریج با تأنی صورت می‌گیرد، اما خراب شدن شهرت، سرعتی به مراتب بیشتر دارد.

توجه داشته باشید كه اغلب مشتریان شما اشخاصی منطقی هستند. هركدام آنها برای خود اسم و رسمی‌دارند. مؤسسه كه فقط به سود فوری خود بیندیشد و از سود بلندمدت غافل بماند، از سود خود برای سال آینده می‌كاهد. پس: عمل بكارید و عادت درو كنید. عادت بكارید و منش درو كنید و منش بكارید و سرنوشت خود را برداشت كنید.

چرا مشتریانمان را از دست می‌دهیم

آنچه در ادامه می‌خوانید پژوهشی است كه از طرف شركت فورد در كالیفرنیا صورت گرفته است. واقعیتی است كه مشتریان در تمام دنیا به یك شكل رفتار می‌كنند. همه آنها از فروشندگان و از تولیدكنندگان انتظارات مشابهی دارند.

ما فروشندگان و تولیدكنندگان كالا و خدمات در مورد مرگ و میر مشتریانمان كاری نمی‌توانیم بكنیم. آنها حدود یك درصد فروش ما را تغییر می‌دهند حدود سه درصد مشتریان ماهم از محل اقامتشان می‌روند كه می‌تواند دلایل مختلف داشته باشد.

در این مورد هم كار چندانی از ما ساخته نیست.

پنج درصد هم به خاطر ایجاد دوستی‌های دیگر با اشخاص متفاوت، خریدشان را منتقل می‌سازند. نه درصد هم به سراغ رقبای ما می‌روند. برای رقابت با این رقبا باید بكوشیم بهتر از آنها ظاهر شویم. در واقع باید به نوعی در برابر رقبا سیاستگزار باشیم كه ما را در راه بهتر شدن یاری دهند. چهارده درصد مشتریان از آن رو خریدشان را از ما متوقف می‌سازند، زیرا از كالای ما راضی نیستند.


تضمین خرید


قیمت: 8,000 تومان
خرید و دانلود


برچسب ها : ارزیابی رضایت مندی مشتریان شرکت دارو سازی ثامن , تبلیغات برای فروش , توصیه به سایر دانشجویان , مسئولیت و اختیار , شرح فعالیت‌ها , ارتباط با مشتری , رضایت مشتری , روش اجرایی نحوه ارتباط با مشتری و اندازه‌گیری

تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.

ارسال نظر


ارسال نظر

ورود / عضویت در سایت

تماس با صاحب آگهی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آگهی ، با صاحب آگهی در ارتباط باشید